RESMİ KURUMLAR
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer Eğitim Merkezi
  GENEL BİLGİ

  4769 sayılı Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Kanunu kapsamında ülkemizde faaliyet göstermekte olan 5 eğitim merkezinden biri olarak, Eğitim merkezimiz 16 mart 2004 tarihinde faaliyete geçmiştir. Ülkemiz ceza infaz kurumları personelinin ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet vermesine katkı sağlamak amacıyla eğitim merkezimizde hizmet içi ve hizmet öncesi eğitim programları gerçekleştirilmektedir. Eğitimler Bakanlığımızca görevlendirilmiş öğretim görevlileri başta olmak üzere akademik personel ve alanlarında uzman kişiler tarafından verilmektedir. Adalet Bakanlığı Olur'ları ile Eğitim Merkezimizde düzenlenen eğitim programları kapsamında ayrıca konferanslar verilmekte, geziler düzenlenmekte, sosyal-kültürel ve sportif faaliyetlerde organize edilmektedir.


  VİZYONUMUZ

  Türk infaz hizmetleri personelinin çağdaş infaz anlayışının hükümlüyü yeniden topluma kazandırmayı hedefleyen temel   ilke ve amaçlarıyla uyumlu kurumsal bilincimiz doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartların üzerinde mesleki   performans sürdürmesine eğitim yoluyla destek olmaktır.

  MİSYONUMUZ

  Suçun önlenmesi ve suç işlemiş bireyin yeniden topluma kazandırılması amacı doğrultusunda sürekli olarak kendini   geliştiren ve yenileyen çözüm odaklı kurumsal yaklaşımımızın; toplumsal gelişimimize sağlayacağı doğrudan katkının   bilinci içerisinde olarak ülkemiz ceza infaz sistemi çalışanlarının Türk infaz sisteminin amaçları ile uyumlu, insan hak ve   onurunu temel alan değer ve davranışları içeren profesyonel anlayışla görev yapmalarına eğitsel katkıda bulunmaktır.

  DAHA FAZLA

Kurumumuz fotoğraflarını fotoğraf galerisi sayfamızda görüntüleyebilirsiniz. Kurumumuz adres ve telefon bilgileri ile kurumumuza ulaşım bilgilerini iletişim sayfamızda bulabilirsiniz.

İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
SİTEMİZİ
 
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.