RESMİ KURUMLAR
1005. DÖNEM İNFAZ VE KORUMA MEMURU YETİŞTİRME EĞİTİM PROGRAMI YEMİN TÖRENİ

    1005. Dönem İnfaz ve Koruma Memuru Yetiştirme Eğitim Programı Yemin Töreni İstanbul Eğitim Merkezi Başkanı Bedir FİDAN, Şube Müdürü Ziya BAYTAM, Eğitim Merkezi öğretim görevlileri, idari personel ve kursiyerlerin katılımıyla gerçekleşti.

    Başkan FİDAN; "Çok kıymetli mesai arkadaşlarım ve kursiyerler,

    Yemin töreninde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Allah hayırlı, uğurlu etsin. Bir eğitim dönemini başarıyla bitirdiniz. Bunun mutluluğunu gözlerinizden, yüzünüzden okuyorum.

     Çok kıymetli hocalarımız size emek verdiler. Nasıl bir infaz ve koruma memuru olmanız gerektiğini ve de nasıl bir memur olmamanız gerektiğini sizlere öğrettiler, öğütlediler. Umarım öğrendiklerinizle, doğru bildiklerinizle amel edenlerden olursunuz. Devletimiz sizlerden hizmet bekliyor. Bu yolda sizlere başarılar, muvaffakiyetler diliyorum. Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.

    Burada sizlerin rahatı, huzuru, eğitiminizin verimli geçmesi için emek sarfeden çok kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum. Sizleri, ailelelerinizi tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun, yolunuz açık olsun." diyerek sözlerini tamamladı.

    Konuşmaların ardından 1005. Dönem İnfaz ve Koruma Memurları Yetiştirme Eğitimi Programı'nı tamamlayan kursiyerler coşkulu bir şekilde yemin ettiler.

    Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer Eğitim Merkezi olarak tüm kursiyerlerimize meslek hayatlarında üstün başarılar dileriz.

İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
SİTEMİZİ
 
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.