RESMİ KURUMLAR
41. İSTANBUL MARATONUNU ANLAMLI KATILIM

    Startı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU tarafından verilen Vodafone 41. İstanbul Maratonu'nun halk koşusuna Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi olarak, ALS hastalığının ülkemizde tanınmasını sağlamak ve ALS hastalarına maddi ve manevi yardımların köprüsünü oluşturmak gayesini taşıyan ALS-MNH Derneği ile katılarak, ALS hastalarını "adım adım hayata bağlamak" amacının peşinden koşup adımlarımıza anlam kattık.

    Koşumuz sırasında huzurun, esenliğin ve barışın teminatı, Anadolumuzun pınarlarından barış akıtan kahraman Mehmetçiğimize selamı borç bildik. Bu anlamlı koşumuzda Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU ile birlikte olma mutluluğunu yaşadık.

    Eğitim Merkezimizin anlamlı koşusunu şereflendiren Sayın Bakanımıza şükranlarımızı arz ile ALS hastalarına Allah'tan acil şifalar dileriz.

İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
SİTEMİZİ
 
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.