RESMİ KURUMLAR
AÇILIŞ PROGRAMI

    Kadın Hükümlüler ile Çalışan Personelin Uzmanlaşma Eğitimi, 1094. Denetimli Serbestlik Genç Samba Eğitimi, 1095. Engelli Tutuklu ve Hükümlü ile Çalışan Personel Eğitimi, 1096. Engelli Personele Yönelik Eğitim, 1097. Uygulamalı Eğitim Yöneticiliği ve Gözetmenliği Eğitimi, 1098. Yerinde İnfaz ve Koruma Memuru Yetiştirme eğitimleri açılış töreni, İstanbul Eğitim Merkezi Başkanı Hâkim Bedir FİDAN, Şube Müdürü Ziya BAYTAM, Eğitim Merkezi öğretim görevlileri, idari personel ve kursiyerlerin katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

    Başkan FİDAN; '' Çok değerli mesai arkadaşlarım, kıymetli kursiyerler, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Eğitim merkezimize hoş geldiniz, bize mutluluk verdiniz. Eğitim vesilesiyle buraya geldiniz, sizleri burada görmekten mutlu oluyoruz.

    Başlayacağınız bu eğitimin faydalı olmasını temenni ediyorum. Eğitimler son derece önemli, Ceza İnfaz kurumlarında öğrendiklerinizle burada çok kıymetli hocalarımızdan, çok kıymetli tecrübelerden edinecekleriniz, öğrenecekleriniz var.

    Çağdaş infaz anlayışının en önemli beklentisi, umduğu fayda; herhangi bir nedenle sizlere emanet edilen hükümlü yahut tutuklulardan topluma yararlı bireyler elde etmektir. Bu da ancak eğitimlerle, edineceğiniz bilgilerle sağlayabiliriz. Bu açıdan sizlere ders verecek kıymetli hocalarımızı dikkatle dinlemenizi, eğitim döneminizi maksimum faydayla geçirmenizi sizlerden istirham ediyorum. Eğitim merkezimizde bulunduğunuz sürece bizim çok kıymetli misafirlerimizsiniz, burası sizin İstanbul'daki evinizdir.

    Arkadaşlarım sizlerin rahatı için ellerinden geleni azami şekilde gayret edecekler, tüm dikkat ve özenimize rağmen görebileceğiniz aksaklıklar, insan olmamızdan kaynaklı kaçınılmaz eksiklerimiz olabilir, onları da mazur görmenizi sizlerden istirham ediyorum. Eğitiminizin faydalı verimli geçmesini temenni ediyorum, tekrar Eğitim Merkezimize, İstanbul'a hoşgeldiniz diyor, sizlere saygılar sunuyorum.'' diyerek sözlerini tamamladı.

    Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer Eğitim Merkezi olarak tüm kursiyerlerimize meslek hayatlarında üstün başarılar dileriz..

İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
SİTEMİZİ
 
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.