RESMİ KURUMLAR
İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ MİSAFİRHANESİ


  İstanbul Eğitim Merkezi, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurtları Müdürlüğü tarafından işletilmektedir. İstanbul Eğitim Merkezi Misafirhanesi 2 yataklı 20 oda kapasitesiyle misafirlerimizin hizmetindedir.

  Odalarımızda Wi-Fi hizmeti, 7/24 sıcak su, merkezi sistem havalandırma, 37 ekran lcd tv, mini buzdolabı, kettle(elektrikli ısıtıcı), saç kurutma makinası, havlu-terlik, duş jeli-sabun bulunmaktadır.

  Misafirhanemizde ütü odası, tv salonu, bilardo salonu, kantin, kitap okuma salonu ve ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır. Misafirhanemizden, tüm kamu personeli ile Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışan veya emekli olan personel ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları yararlanılabileceklerdir.

  Misafirhanemizde kahvaltı ve yemek hizmeti mevcut olmayıp, Eğitim Merkezinde kursiyer bulunduğu dönemlerde; misafirhane görevlesine bilgi verilmesi ve belirlenen bedel üzerinden gerekli ücretin işletmeciye ödenmesi halinde kahvaltı ve yemek hizmetinden yaralanabilecektir.

  Misafirhaneden ayrılış sırasında ''Oda Giriş Kartı''nın teslimi zorunlu olup kaybedilmesi halinde bedeli ilgilisinden tahsil edilecektir. Oda boşaltma işleminin en geç gündüz saat 11'e kadar yapılması gerekmekte olup belirtilen saaten sonra odanın boşaltılması halinde, o güne yönelik ücretin tahsili gerekecektir.

  1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu gereğince, konaklayanların kimlik bilgileri, kolluk kuvvetlerine anlık olarak bildirileceği için konaklama sırasında görevliye kurum kimliğiyle birlikte TC kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi gibi belgelerden birinin ibrazı zorunludur.

  Misafirhaneye alkollü olarak gelinmesi ya da alkollü içecekelrin sokulması yasaktır. Misafirhanemiz odalarında ve kapalı alanlarında sigara içilmesi halinde 4207 sayılı Kanun gereğince işlem yapılacaktır.

  ODA ÜCRETLERİ

    TEK KİŞİLİK ODA   İKİ KİŞİLİK ODA(KİŞİ BAŞI)   PAYLAŞIMLI ODA (KİŞİ BAŞI)

KAMU

70

45

45

MİSAFİR

105

70

70

  *7 yaşına kadar olan çocuklar için ilave portatif yatak verilebilir. Herhangi bir ücret talep edilmez.

  *Odalarımız iki kişilik olup,tek kişi olarak kalınması halinde yataklar birleştirilmak suretiyle büyük bir yatak haline getirilir.

  İletişim:0 212 442 22 80 TIKLAYINIZ...

  FOTOĞRAFLAR

               
İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ
SİTEMİZİ
 
Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer İstanbul Eğitim Merkezi Resmi Web Sitesi © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.