Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
İSTANBUL EĞİTİM MERKEZİ MİSAFİRHANESİ

İstanbul Eğitim Merkezi Misafirhanesi, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından işletilmektedir. İstanbul Eğitim Merkezi Misafirhanesi 2 yataklı 20 oda kapasitesiyle misafirlerimizin hizmetindedir.

Odalarımızda Wi-Fi hizmeti, 7/24 sıcak su, merkezi sistem havalandırma, 37 ekran lcd tv, mini buzdolabı, kettle (elektrikli ısıtıcı), saç kurutma makinesi, havlu-terlik, duş jeli-sabun bulunmaktadır.

Misafirhanemizde ütü odası, tv salonu, bilardo salonu, kantin, kitap okuma salonu ve ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır. Misafirhanemizden, tüm kamu personeli ile Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışan veya emekli olan personel ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları yararlanılabileceklerdir.

Misafirhanemizde kahvaltı ve yemek hizmeti mevcut olmayıp, Eğitim Merkezinde kursiyer bulunduğu dönemlerde; misafirhane görevlesine bilgi verilmesi ve belirlenen bedel üzerinden gerekli ücretin işletmeciye ödenmesi halinde kahvaltı ve yemek hizmetinden yaralanabilecektir. (2024 Ocak ayı itibariyle Kahvaltı:₺75 Öğle Yemeği:₺120 Akşam Yemeği:₺120 olarak ücretlendirilmiştir.) 

Misafirhaneden ayrılış sırasında "Oda Giriş Kartı"nın teslimi zorunlu olup kaybedilmesi halinde bedeli ilgilisinden tahsil edilecektir. Oda boşaltma işleminin en geç gündüz saat 11'e kadar yapılması gerekmekte olup belirtilen saaten sonra odanın boşaltılması halinde, o güne yönelik ücretin tahsili gerekecektir.

1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu gereğince, konaklayanların kimlik bilgileri, kolluk kuvvetlerine anlık olarak bildirileceği için konaklama sırasında görevliye kurum kimliğiyle birlikte T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi gibi belgelerden birinin ibrazı zorunludur.

Misafirhaneye alkollü olarak gelinmesi ya da alkollü içeceklerin sokulması yasaktır. Misafirhanemiz odalarında ve kapalı alanlarında sigara içilmesi halinde 4207 sayılı Kanun gereğince işlem yapılacaktır.

ODA ÜCRETLERİ
 TEK KİŞİLİK ODAİKİ KİŞİLİK ODA (KİŞİ BAŞI)PAYLAŞIMLI ODA (KİŞİ BAŞI)
KAMU₺350₺230₺230
MİSAFİR₺525₺345₺345
  • 7 yaşına kadar olan çocuklar için ilave portatif yatak verilebilir. Herhangi bir ücret talep edilmez.
  • Odalarımız iki kişilik olup,tek kişi olarak kalınması halinde yataklar birleştirilmak suretiyle büyük bir yatak haline getirilir.

İletişim: 0212 442 2280

Adres

Bahçelievler Mah. Çocuk Sitesi İçi No: 157 34188 Bahçelievler/İSTANBUL

Telefon

0212 441 9703 - 0212 441 9706

Misafirhane: 0212 442 2280

E-Posta

cte.sudemisaretadalet.gov.tr